Dawid Kwiatkowski wystąpi w Chorzowie. Nagra też film!

Chorzowianin 2018-03-12 | Komentarzy: 0
Już w najbliższą sobotę, 17.03 w Chorzowskim Centrum Kultury dwa akustyczne koncerty zagra Dawid Kwiatkowski, młoda gwiazda muzyki pop, nazywany polskim Justinem Bieberem. By na żywo posłuchać artysty trzeba wydać co najmniej 69 złotych.
Dawid Kwiatkowski wystąpi w Chorzowie. Nagra też film!

Podczas koncertu nagrywany będzie też film dokumentalny o piosenkarzu. | fot. materiały promocyjne

Kiedy tylko w internecie pojawiły się plotki o akustycznej trasie koncertowej jurora pierwszej polskiej edycji programu "The Voice: Kids", telefony w Chorzowskim Centrum Kultury rozgrzały się do czerwoności.

– Zainteresowanie jest naprawdę ogromne. Fani pisali do nas, dzwonili, pytali, czy coś wiemy – opowiada Jolanta Szromek z punktu informacyjnego Chorzowskiego Centrum Kultury.

Podczas dwóch koncertów w Chorzowskim Centrum Kultury, Dawid Kwiatkowski oprócz akustycznych wykonań utworów z pięciu swoich dotychczasowych albumów będzie też nagrywał materiał do biograficznego filmu dokumentalnego, którego premiera ma odbyć się jeszcze w tym roku.

Najtańsze bilety na koncert kosztują 69 złotych. W sprzedaży jest też wejściówka, która gwarantuje spotkanie z artystą, profesjonalne zdjęcie i pierwszeństwo wejścia na koncert. Za pakiet specjalny fani będą musieli zapłacić 249 złotych.

 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.