CUMA wystartowała z piknikami

Chorzowianin 2017-05-12 | Komentarzy: 0
CUMA zaprasza wszystkich spragnionych koncertów na 4 majowe pikniki pełne dobrej muzyki.
CUMA wystartowała z piknikami

Piknik CUMA na rynku

Podczas z imprez zagrają m.in. Frele, Bas Tajpan & Bob One czy Sound Machine.

Majowe pikniki zainaugurowała impreza na chorzowskim Rynku. Jutro zabawa zaplanowana jest w Starochorzowskim Domu Kultury, 19 maja piknik odbędzie się w Batorym, a 26 na placu Mickiewicza. 

​Podczas imprez działa mobilny punkt informacyjny dot. projektu CUMA. Nie brak też atrakcj dla dzieci (dmuchany zamek, malowanie buzi, darmowa wata), jest strefa rozrywi i relaksu oraz darmowe hot-dogi. A na strefie aktywizacji zawodowej można porozmawiać z ludźmi, dla których zawód stał się pasją lub pasja stała się zawodem. 

Celem CUMA jest aktywizacja młodych mieszkańców Chorzowa i skupienie ich aktywności wokół nowopowstającej przestrzeni rynku.

Centrum Usług Szkoleniowych i Aktywizacji Zawodowej dla Młodzieży (CUMA) to projekt pilotażowy realizowany przez Chorzów w ramach konkursu „Modelowa rewitalizacja miast”. Miasto otrzymało na ten cel dotację z Ministerstwa Rozwoju w wysokości 880 tys. zł. Całkowity koszt przedsięwzięcia to: 977 730 zł.

Więcej o projekcie i szczegółowy program pikników - kliknij

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.