Chorzowski Przedsiębiorca Roku. Zgłoś kandydata

Chorzowianin 2017-11-03 | Komentarzy: 0
Plebiscyt pod nazwą "Chorzowski Przedsiębiorca Roku" na stałe wpisał się w kalendarz ważnych biznesowych wydarzeń w regionie. Właśnie rozpoczyna się szesnasta edycja konkursu, którego organizatorami są Stowarzyszenie Przedsiębiorców Miasta Chorzów oraz Centrum Przedsiębiorczości Spółka z o.o w Chorzowie.
Chorzowski Przedsiębiorca Roku. Zgłoś kandydata

Pierwszy etap konkursu potrwa do 15 grudnia 2017 roku – w tym czasie można zgłaszać kandydatów do nagrody w trzech kategoriach: handel, usługi i gastronomia. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń, kapituła konkursu wyłoni finałową listę kandydatów do nagrody – maksymalnie pięciu w każdej kategorii. Następnie rozpocznie się głosowanie, m.in. za pośrednictwem naszego portalu. O zwycięstwie, jak co roku, zadecydują konsumenci.

Uroczyste podsumowanie konkursu oraz wręczenie laurów zaplanowane zostało na 10 lutego 2018 roku podczas Chorzowskiego Balu Prezydenta.

Zgłoszenia powinny zawierać dokładną nazwę i adres proponowanego do nagrody przedsiębiorstwa, a także krótkie uzasadnienie. Korespondencję należy kierować na adres: redakcja@chorzowianin.pl. Ostateczny termin przyjmowania zgłoszeń mija 15 grudnia 2017 roku.

 

 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.