Chorzowianin.pl – wiadomości na wyciągnięcie ręki

Chorzowianin 2011-01-20
W środę „Chorzowianin” po raz pierwszy trafił do Czytelników w zapowiadanej nowej formule, jako Bezpłatne Pismo Mieszkańców Miasta „Chorzowianin.pl”.
Chorzowianin.pl – wiadomości na wyciągnięcie ręki
Nasi kolporterzy, w widocznych firmowych strojach, pojawili się w centralnych punktach miasta, by wręczając egzemplarze przechodniom, urzeczywistnić hasło Chorzowianin.pl wiadomości na wyciągnięcie ręki.

Poza bezpośrednim kolportażem ulicznym Bezpłatne Pismo Mieszkańców Miasta Chorzowianin.pl dostępne jest m.in. w domach kultury, poradniach lekarskich i Zespole Szpitali Miejskich, a także w prywatnych punktach handlowych i usługowych na terenie miasta. 

Po czasopismo sięgnąć mogą pasażerowie taksówek Korporacji Express Taxi Chorzów – to ponad pięćdziesiąt mobilnych punktów kolportażu.

Redakcja zapewnia bezpłatną prenumeratę wszystkim instytucjom publicznym w mieście oraz firmom, które zgłosiły takie zapotrzebowanie. Już wkrótce pismo będzie można pobrać także na naszym portalu w formacie pdf.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.