Chorzowianin z Masterchefa otwiera restaurację

Chorzowianin 2018-02-07 | Komentarzy: 0
Damian Sobek, finalista VI edycji Masterchefa otwiera swoją restaurację. Hanys Buda powstaje przy ul Łagiewnickiej 103. Termin otwarcia nie jest jeszcze znany.
Chorzowianin z Masterchefa otwiera restaurację

Po latach pracy w Holandii Damian Sobek wrócił do rodzinnego miasta. | fot. Instagram.com/Damian Sobek

Tuż przed finałem Damian Sobek mówił nam, że program dodał mu pewności we własne umiejętności.

– Masterchef wzmocnił moją wiarę w siebie. Z odcinka na odcinek coraz bardziej siebie samego zaskakiwałem i udowadniałem, że można być bardzo wrażliwym i osiągnąć sukces – stwierdził.

 

 

 

Teraz chorzowianin chce przekuć doświadczenia z programu na sukces w gastronomii. Hanys Buda, bo tak nazywać się ma lokal Damiana, powstaje w Chorzowie II, a konkretnie przy ul. Łagiewnickiej 103. O lokalizacji restauracji Sobek poinformował za pośrednictwem Instagrama

fot. Facebook.com/Hanys Buda

Mimo, że data oficjalnego otwarcia nie jest jeszcze ustalona, trwa też rekrutacja zespołu Hanys Budy, pojawiły się już pierwsze zdjęcia potraw z chorzowskiej kuchni finalisty Masterchefa. Można przypuszczać, że zaprezentowane propozycje znajdą się w menu tworzonej restauracji.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.