Chorzowianin Roku 2013. Zaproponuj kandydata

Chorzowianin 2014-03-13 | Komentarzy: 1
Osoba związana z Chorzowem, zaangażowana w sposób szczególny w działalność na rzecz lokalnej społeczności, na różnych płaszczyznach jej funkcjonowania. Taki ma być "Chorzowianin Roku". Startuje 17. edycja konkursu.
Chorzowianin Roku 2013. Zaproponuj kandydata

Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa, składa gratulacje Janinie Wilk Chorzowianinowi Roku 2012 | fot. Adrian Ślązok

Organizatorem uroczystości jest nasza redakcja.

Zgodnie z regulaminem, kandydatów do tytułu „Chorzowianin Roku”, wraz z uzasadnieniem, zgłaszać mogą stowarzyszenia, organizacje i instytucje, a także pełnoletnie osoby prywatne.

Każdy zgłaszający może w danym roku przedstawić tylko jedną kandydaturę. Pisemne zgłoszenia przyjmowane są drogą pocztową (Chorzowianin.pl, ul. Katowicka 105, 41-500 Chorzów z dopiskiem na kopercie „Chorzowianin Roku”), osobiście w siedzibie redakcji, w godzinach jej pracy, a także poprzez formularz zamieszczony na stronie internetowej www.chorzowianinroku.pl.

Wraz z danymi kandydata należy podać dane kontaktowe zgłaszającego.

W tegorocznej edycji, kandydatury zgłaszać można w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 marca 2014 r. (nie decyduje data stempla pocztowego).

Zgłoszenie kandydata do tytułu „Chorzowianin Roku” jest równoznaczne z akceptacją regulaminu (jego treść jest stale dostępna na stronie internetowej www.chorzowianinroku.pl i w siedzibie redakcji) i wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby procedury związanej z wyłonieniem nominowanych i laureata.

Nominowanych i laureata tegorocznej edycji "Chorzowianina Roku" wybierze kabituła tytułu powołana przez organizatora.

Nominowanych do tytułu poznamy w kwietniu. 

Reklama:

Dyskusja:

~ten sam co tydzień temu pisał

IP: 109.95.*.*

2014-03-23 11:18:26

Mam pytanie dlaczego nie ma komentarza jaki napisałem tydzień temu ???? Może nie pasował ? To poradnia radnej z naszego miasta i ona dawała kupony z zakupionej przez siebie gazety pacjentom, żeby oddawali głos na prof. J.B..ka. Proszę ten komentarz zamieścić. Będę dochodził kto je kasuje i wprowadza nas ludzi w błąd.

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.