Chorzowianie jak Keanu Reeves czy Jason Statham

Chorzowianin 2018-06-08 | Komentarzy: 0
Urząd Miasta w Chorzowie w ramach zajęć Akademii Aktywnego Malucha i Akademii Aktywnego Dorosłego organizuje bezpłatne treningi brazylijskiego Jiu-Jitsu.
Chorzowianie jak Keanu Reeves czy Jason Statham

Uczestnicy będą ćwiczyli pod okiem certyfikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia do prowadzenia zajęć zarówno z dziećmi, osobami dorosłymi, jak i osobami starszymi. | fot. Malmstorm Air Base

Jak przekonują organizatorzy trening  Jiu-Jitsu wpisuje się w dotychczas oferowane przez CIM zajęcia, których zakres jest z semestru na semestr poszerzany o nowe pozycje.

– Tego typu aktywność z pewnością odciągnie dzieci od komputera, niezdrowego trybu życia, a także nauczy dyscypliny i odwagi. Dla dorosłych będzie to m.in. świetna okazja do przybliżenia podstawowych zasad samoobrony – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

Uczestnicy będą ćwiczyli pod okiem certyfikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia do prowadzenia zajęć zarówno z dziećmi, osobami dorosłymi, jak i osobami starszymi. 

Nauka sztuki walki to świetna okazja do kształtowania prawidłowego rozwoju fizycznego, psychicznego, a także motorycznego. Ogólnorozwojowe ćwiczenia stymulują harmonijny rozwój cech sprawnościowych dziecka, skutecznie korygują wady postawy, pomagają w spożytkowaniu nadmiaru energii, a także uczą samodzielnej pracy, dyscypliny i szacunku.

Jiu - Jitsu jest popularnym sportem wśród gwiazd Hollywood. Tę sztukę walki trenują między innymi Keanu Reeves czy Jason Statham.

Zajęcia Akademii Aktywnego Malucha przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Treningi będą się odbywały w Chorzowie przy ul. Powstańców 70, w każdy piątek w godzinach od 17 do 19. Natomiast dorośli będą mogli poznać tajniki sztuk walki w każdą środę w godzinach od 10 do 12 z przerwą od 1 lipca do 31 sierpnia.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.