Budżet Obywatelski 2017

Chorzowianin 2017-08-04 | Komentarzy: 0
Ruszają prace nad V edycją Budżetu Obywatelskiego Chorzowa.
Budżet Obywatelski 2017

Ruszają prace nad V BO. Warto przyjść na spotkania i podzielić się pomysłami | fot. arch. bo.chorzow.eu

– Do współpracy ponownie zapraszamy mieszkańców. Chcemy wspólnie wypracować formułę tegorocznej edycji, tak aby spełniała ich oczekiwania – wyjaśnia Andrzej Kotala, prezydent Chorzowa.

Pierwsze spotkanie, na którym społecznicy i wnioskodawcy z poprzednich edycji będą pracować nad regulaminem, odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 17:00 w Urzędzie Miasta w Chorzowie (Mała Sala Sesyjna, 2 piętro). Podczas konsultacji mieszkańcy zdecydują o zasadach V edycji Budżetu Obywatelskiego, w tym także o podziale środków na projekty społeczne i inwestycyjne.

W drugiej połowie września w dzielnicach odbędą się spotkania informacyjne połączone z warsztatami z mapowania. Będzie to okazja to podzielenia się pomysłami na inwestycje oraz do zapoznania się z zasadami składania wniosków i głosowania.

Składanie wniosków potrwa od 1 do 15 września, a głosowanie odbędzie w drugiej połowie października. Szczegóły dotyczące inwestycji realizowanych w ramach Budżetu Obywatelskiego dostępne są na stronie www.bo.chorzow.eu.

Temint spotkań w sprawie BO:

21.08 Chorzowskie Centrum Kultury

22.08 Starochorzowski Dom Kultury

28.08 III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego

29.08 Biblioteka Miejska przy ul. Ryszki

30.08 Centrum Inicjatyw Społecznych 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.