Bal u Posejdona na Dzień Kobiet w SDK

Chorzowianin 2018-03-05
Recital Adrianny Noszczyk „Bal u Posejdona” to prezentacja najpiękniejszych piosenek z repertuaru Anny German w nowej filmowo-kameralnej aranżacji. W czasie wypełnionego muzyką wieczoru można posłuchać m.in. takich utworów jak „Księżyc i róże”, „Bal u Posejdona” czy „Tańczące Eurydyki”. Na koncert składają się ponadto różnorodnie stylistycznie utwory autorskie, skomponowane specjalnie dla Adrianny Noszczyk.
Bal u Posejdona na Dzień Kobiet w SDK

Recital z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego, w skład którego wchodzą znakomici muzycy, pracujący z licznymi międzynarodowymi i polskimi artystami estradowymi: Wojciech Sanocki (fortepian) Stanisław Sroka (gitara), Piotr Górka (kontrabas) Arek Skolik (perkusja), Artur Kulka (trąbka) to prawdziwa uczta dla ducha.

8 marca br. Adrianna Noszczyk z zespołem wystąpi w Starochorzowskim Domu Kultury w ramach cyklu "Strefa Dobrej Muzyki". Począterk o godz. 18.00. Bilety: 5 zł.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.