Antonik zaprasza na festyn

Chorzowianin 2018-06-14 | Komentarzy: 0
Już po raz 17 parafia Św. Antoniego serdecznie zaprasza w gościnne progi swych ogrodów. Rodzinny Festyn u Antonika jest jednym z najważniejszych działań parafii, na które co roku czekają zarówno dzieci, jak i osoby starsze.
Antonik zaprasza na festyn

Jak co roku na gości czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych przez Organizatorów we współpracy z miejskimi instytucjami. | fot. archiwum

– Rodzinny Festyn u Antonika jest okazją do spotkań, integracji mieszkańców poprzez wspólnie spędzony czas, wspólną zabawę i ewangelizację, a także okazją do bliższego poznania duszpasterzy – mówi Wojciech Majeczyk, koordynator rodzinnego festynu u św. Antoniego.

W niedzielę 17 czerwca na wszystkich gości czekać będzie szereg atrakcji przygotowanych przez Organizatorów we współpracy z miejskimi instytucjami.

Stałym elementem festynu są występy na estradzie. O godz. 16.00 rozpocznie zespół Stowarzyszenia Freeland, wystąpią również Boże Nutki, Dzieci Maryi oraz gwiazda wieczoru - śląski zespół De Silvers (odz. 20.00).

W tym roku na festynie można będzie też  skorzystać z animacji przygotowanych przez Koalicję na Rzecz Bezpieczeństwa. Dzieci, i nie tylko, będą mogły zobaczyć wóz bojowy straży pożarnej, spróbować swoich sił w rowerowym miasteczku policji, zapoznać się z pracą policyjnych psów i koni, a także zobaczyć jak zbiera się odciski palców. Nad wszystkim czuwać będzie Chorzowski Flash :)

Nie zabraknie tradycyjnych gastronomicznych stoisk, loterii i konkursów z atrakcyjnymi nagrodzami, pokazów sztuk walki, animacji z bańkami mydlanymi i fotobudki.

Ponadto w ramach Festynu odbędzie się spotkanie z zaproszonym Gościem - p. Jackiem Wroną, ojcem uzdrowionej za wstawiennictwem św. Jana Pawła II małej Glorii; specjalistą do walki z przestępczością narkotykową, ekspertem ds. slangu narkotykowego i przestępczego. Całość zakończy wieczorny Apel Jasnogórski. 

– Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Chorzowa wraz z rodzinami do udziału w tym wydarzeniu – zapraszają organizatorzy.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.